Přejít na hlavní navigaci

Představení knihy "Můj charakter"

Zveme Vás na úvodní workshop a představení nové knihy "Můj charakter", který se uskuteční 25.8.2022 v Hradci Králové


Přijměte naše pozvání na setkání, kde Vám představíme novou učebnici etické a charakterové výchovy s názvem "Můj charakter".

Budete mít jedinečnou příležitost seznámit se s unikátní učebnicí pro žáky středních škol, popř. žáky posledních ročníků základních škol, která je interaktivní a váže se k originálním animovaným videím (zde naleznete odkaz na ukázku z knihy a odkazy na jednotlivá videa). Autorem učebnice a obsahu videí je prof. PhDr. Jan Hábl, Ph.D. z Univerzity Hradec Králové. Od nového školního roku 2022/2023 bude učebnice ověřována v praxi na min. 5 školách v Královéhradeckém kraji, následně by měla být k dispozici i dalším zájemcům. Učebnice budou na setkání v omezeném množství k dispozici zdarma.
 

Lektory workshopu budou: prof. PhDr. Jan Hábl, Ph.D., Mgr. Michal Klapal, Mgr. Irena Loudová, Ph.D. a doc. PhDr. Pavel Vacek, Ph.D.
 

Setkání se uskuteční 25. srpna 2022 od 12 do 17 hodin na Krajském úřadě Královéhradeckého kraje v sále Albrechta z Valdštejna.
 

V případě zájmu o účast na setkání škol k etické výchově a výchově k charakteru se přihlaste, prosím, na tomto odkazu.
 

Pozvánku ke stažení naleznete zde.
 

Těšíme se na všechny, kterým na charakteru záleží.

 

Učebnice i videa byly financovány z projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání v Královéhradeckém kraji II.