Přejít na hlavní navigaci

MSc. Marie Silondi

koordinátorka CERC


 

Jako žena a milující máma je pro mě v životě důležité uskutečňování harmonie, abych prospěla lidem a světu. Proto se podílím na projektech, které mají potenciál dlouhodobého pozitivního dopadu nejen pro mě a mé nejbližší okolí.

Začínala jsem spoluřízením a produkcí v neziskové kulturně/umělecké organizaci LIBAT (FR) zaměřené na propojování umění a nových technologiích.

Důležitost vzdělání, interdisciplinarity, rozdílných přístupů a pohledů jsem měla možnost získat během devíti let na různých pozicích na britské univerzitě v Praze Prague College. Poté jsem vedla malé, ale úspěšné šperkařské studio ZORYA. Tato zkušenost mě obohatila o zodpovědný a racionální přístup, který je vedle kreativity nedílnou součástí jakéhokoliv dlouhodobě udržitelného projektu či organizace.

V současnosti jsem profesně zakotvila v Broumově, kde jsem se – vedle koordinace kandidatury města Broumov na titul Evropské hlavní město kultury – stala praktickým článkem CERCu. Jako máma školáka plně souzním s cílem CERCu a vidím v něm smysluplný projekt pro budoucnost našich dětí.